.

Harilla Сет од 3 Дрвена Кутија Послужавник за Занает Недовршена Слика

Harilla Сет од 3 Дрвена Кутија Послужавник за Занает Недовршена Слика

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Држи секој накит организиран и лесно да пристапите.Природни unpainted цврсто дрво накит екранот носителот фах приказ, исто така, за DIY сликарството, боење handmde занаети;.Најдобро за прикажување на накит ѓердан прстени што во продавница или на вашиот облекување маса.Одлично за прикажување на накит на занает саеми, емисии, ентони пазари и продавници.Совршен за лична употреба или деловна употреба.Опис : - Природни unpainted цврсто дрво накит екранот носителот фах приказ, исто така, за DIY сликарството, боење handmde занаети; - Води секој накит организиран и лесно да пристапите. - Најдобро за прикажување на накит ѓердан прстени што во продавница или на вашиот облекување маса. - Одлично за прикажување на накит на занает саеми, емисии, ентони пазари и продавници. - Совршен за лична употреба или деловна употреба.Спецификација : - Материјал : Дрвени; - Големи димензии прибл. 15x17.5x3cm/ 5.9x6.89x1.2 инчен - Средна големина прибл. 11.5x14x3cm/ 4.5х5.5x1.2 инчен - Мала големина прибл. 8.5x11x3cm/ 3.3x4.3x1.2 inch Package Вклучува : 3 Парче L/M/S Дрво Накит Екранот Лента (Накит НЕ се Вклучени)Забелешка : Од големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Особините