.

Играчка за Складирање Кошница Петел Уметност Играчка Кутија со Мека Рачка Расклопна за Расадник,Playroom,Плакар,Домашна Организација 19x11.8x16in

Играчка за Складирање Кошница Петел Уметност Играчка Кутија со Мека Рачка Расклопна за Расадник,Playroom,Плакар,Домашна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница, секојдневно дребулии складирање кошница.Постојат четири загради во внатрешноста, која обезбеди солидна структура, кога во употреба.На протезата може да се симнат и складирање кошница може да се здипли во текот на складирање.Големина : 19x11.8x16in.Тежина : 650g.Материјал : надворешноста-водоотпорен ПВЦ + 300 D Оксфорд ткаенина, внатрешни работи-водоотпорен ЈП, јаже рачка-мека памучна ткаенина.Овие складирање кошеви се забавуваат, трендовски и симпатична во стил и боја, совршен за секоја соба во вашиот дом.Интересен начин да се организира и чување на храна, играчки, облека, ќебиња, пешкири, и така натаму.Складирање кошеви доаѓаат во различни бои, разновидни модели и теми, и лесно може да се меша и натпревар, што ги прави совршен украс за домот и канцеларијата.Материјал : водоотпорен ПВЦ и 300 D Оксфорд ткаенина од надвор, водоотпорен ЈП на внатрешноста, и мека памучна ткаенина на справи.Свитлива и стои : Постојат четири загради во внатрешноста на чување кошница, која обезбеди солидна структура за време на употреба.На протезата може да се симнат.На плоштадот складирање решетката е лесно да се издржи, свитлива, лесни и издржливи.Удобно дизајн и стил : Нашата складирање кошеви се многу симпатична и стилски, со целосна отпечатоци, совршен за градинки, детски соби, домови и канцеларии.Мултифункционален : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница, во детската соба, бања перење кошница, и дневни дребулии складирање кошница.Лесен за чистење : Овој пригоден складирање кошница е лесно да се чисти, само да се избрише со влажна сунѓер или крпа.

Особините