.

ProBook HP 430 G8 13.3 Солиден Лаптоп FHD 1920 x 1080, Intel Core i5 Quad-core 2.4 GHz, 8GB RAM, SSD 256GB, IPS, Intel Ирис Xe Графика, Победа 10 Про

ProBook HP 430 G8 13.3 Солиден Лаптоп FHD 1920 x 1080, Intel Core i5 Quad-core 2.4 GHz, 8GB RAM, SSD 256GB, IPS, Intel

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Останете продуктивни во канцеларија, дома и на пат со Pro Book HP 430 G8 13.3" Лаптоп КОМПЈУТЕР.Pro Book 430 G8 е опремен со најновата генерација на 4-Core процесор, 16 GB DDR4 меморија, SSD 256 GB за ултра брз складирање, Победа 10 Про и долго траење на батеријата.Вградените Звучници и Микрофон со изграден во HD камера кога ви треба.Исклучително е - Full HD LED позадинско осветлување на екранот со различни 1920 x 1080 резолуција; види доследни, живописни бои низ широк агол на гледање вклучена страна Во Авион Префрлување (IPS) технологија.Работа удобно дома, канцеларија или работно место, Торба за Лаптоп вклучени.Pro Book HP 430 G8 13.3" Солиден Лаптоп - Pro Book HP 430 G8 Спецификации : Приказ : 13.3" IPS 1920 x 1080 FHD - Процесор : Intel Core i5-1135 G7 Quad-Core (4 core) 2.4 GHz 8 MB ПРОЦЕСОРОТ, до 4.2 GHz турбо - Меморија : 8 GB DDR4 SDRAM - Складирање : 256 GB Цврста Состојба Диск за Ултра Брз Складирање - Оперативен Систем : Windows 10 Pro (64-битна) - Графика : Интегрирана Графика - Поврзување : Wi-Fi, Bluetooth Вклучени - Камера/веб Камера : Вграден-во - Интерфејси/Пристаништа : приклучок за Слушалки/микрофон комбо џек, HDMI, 3 x USB 3.1, Вградени Звучници, Вграден Во Микрофони - Димензии : (Ш x D x H) 12.08 x 8.2 x 0.62 инчи - Тежина : 2.81 lb - Боја : Штука Сребро.

Особините