.

XIXIDIAN Bluetooth Слушалки V5.0, Микрофон Бучава Поништување на Рацете Слободни Bluetooth Слушалка за Мобилен Телефон за Возење Канцеларија

XIXIDIAN Bluetooth Слушалки V5.0, Микрофон Бучава Поништување на Рацете Слободни Bluetooth Слушалка за Мобилен Телефон

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Напреден Bluetooth 5.0 Технологија: Безжични Слушалки усвојување на повеќето напредни Bluetooth 5.0 технологија за да се обезбеди повеќе стабилна врска, пониски латентност и пониска потрошувачка на енергија за време на пренос на податоци.Удобно за долго носат:Ергономски дизајн и меки силиконски уво совети се обезбеди вашите слушалки остане безбедна и удобна за подолго уживање.Вие не треба да се грижите за падот на слушалки кога ќе се работи и тоа го прави на спортот.Ултра-долго чекање и ултра-издржлива батерија : задоволување на потребите на разни професии, со брзо полнење функција, задолжен за половина час, се користи во текот на целиот ден.Водоотпорен & Sweatproof:Bluetooth Слушалки користат водоотпорен & sweatproof дизајн за повеќе спортови услови.На водоотпорен технологија ефикасно ги штити спортски слушалки од штета од пот и дожд со цел да се обезбеди нивниот животен век, совршена за трчање, џогирање, пешачење,итн.Ви благодарам за вашата доверба и поддршка!Ви посакувам среќен живот.Спецификации : single Superior Звук Quality Adopting Bluetooth 5.0 динамичен говорник, овие earbuds ви обезбеди со стерео звук кој покажува повеќе точни детали за квалитет на звукот и повеќе физички, повеќе извонредно звучни ефекти.На earbuds во голема мера може да се направи разлика длабок бас, јасно алто и treble за стерео музика.Водоотпорен & Sweatproof Waterproof & sweatproof дизајн е погоден за повеќе спортови услови.Водоотпорен технологија ефикасно ги штити спортски слушалки од штета од пот и дожд со цел да се обезбеди нивниот животен век, совршена за трчање, џогирање, итн.Ергономски Design Headphones донесе ергономски дизајн за да се остане во вашите уши безбедно и да се чувствувате удобно за долго време се користи.Универзална компатибилност:Компатибилен со повеќето Bluetooth музички players Packing листата : Bluetooth слушалки*1 If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.

Особините