.

Robern PC1230D4TRE82 Профили Медицина Кабинет, Мат Злато

Robern PC1230D4TRE82 Профили Медицина Кабинет, Мат Злато

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ кога и каде ќе треба најмногу, со додадена корист од интегриран USB порта за удобно да го полните вашиот мобилен медиуми и уреди.Позиција и да ја инсталирате на Магнетно складирање лента за лесен пристап до мали метални орудија и за да се поедностави вашата дневна Рутина.Опционални додатоци вклучуваат посветена на жилет носителот и прилагодливи полиците во куќата на мали предмети како што се очила, контактни леќи случаи и козметика.Нуди безбеден простор за лични предмети и други скапоцености, ова безбедност заклучување кутија, исто така, ја задржува позитивната листа на лекови надвор од дофат на деца.Опционални додатоци.Додадете изборен зголемување огледало да се вршат детални задачи.Користете го повлече-out зголемување огледало (се покажува) да ги вршат задачите како tweezing при креирање на помалку ергономски стрес.Ова огледало magnifies во 3 X и retracts уредно во кабинетот.Или изберете замав надвор зголемување огледало што е 2 X зголемување и е инсталиран на вратата, помеѓу полиците.Профили 11-1/4 инчен x 30 инчен x 4 инчен една врата врамени кабинет во Мат Злато со електричниот штекер, USB полнење пристаништа, магнетно складирање лента и десен зглоб.

Особините