.

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 18 Розово Дрво Се Справи Дамаск Челик Ловечки Нож Со Кожа Обвивка

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 18 Розово Дрво Се Справи Дамаск Челик Ловечки Нож Со Кожа Обвивка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 18" Розово Дрво Се Справи Дамаск Челик Ловечки Нож Со Кожа Обвивка.Дамаск Челик Ловечки Нож.Тактички Опстанок Ловечки Нож.Ловечки Нож со Слободни Обвивка.Дамаск нож Сопствен рачно изработени 18" Розово Дрво се Справи со Ловечки Нож ОВА Е НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ на СОПСТВЕН РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ДАМАСК ЧЕЛИК ЛОВ БОУВИ НОЖ вкупна ДОЛЖИНА Е 18.00 ИНЧИ се СПРАВИ со ДОЛЖИНА Е 6.00 ИНЧИ ДОЛЖИНА на НОЖОТ.12.00 ДЕБЕЛИНА 4 мм се ЗГОЛЕМИ ДРВО & МЕСИНГ се СПРАВИ СО МЕСИНГ ПОТКРЕПУВАЊЕ На сечилото е направена од 1095 / 15 N20 Легура Челици (352 Слоеви) фалсификувани со чекан за убава и прецизен модел.Дамаск Челик има висок квалитет на содржината да даде одличен работ и остри сечење способност.Дамаск нож Сопствен рачно изработени 18" Розово Дрво се Справи со Ловечки Нож ОВА Е НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ на СОПСТВЕН РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ДАМАСК ЧЕЛИК ЛОВ БОУВИ НОЖ вкупна ДОЛЖИНА Е 18.00 ИНЧИ се СПРАВИ со ДОЛЖИНА Е 6.00 ИНЧИ ДОЛЖИНА на НОЖОТ.12.00 ДЕБЕЛИНА 4 мм се ЗГОЛЕМИ ДРВО & МЕСИНГ се СПРАВИ СО МЕСИНГ ПОТКРЕПУВАЊЕ На сечилото е направена од 1095 / 15 N20 Легура Челици (352 Слоеви) фалсификувани со чекан за убава и прецизен модел.Дамаск Челик има висок квалитет на содржината да даде одличен работ и остри сечење способност .Цврстина на Сечилото е HRC 57-59 .тоа е страна, наострен да остар раб .и поседува најсовремена по тешки употреба , Рака Stitched Кожа Обвивка.

Особините