.

Аксиома SSD3558X120-СЕКИРА C550N Серија Десктоп - Цврста Состојба Диск - 120 GB - Внатрешно - SATA 6Gb/s

Аксиома SSD3558X120-СЕКИРА C550N Серија Десктоп - Цврста Состојба Диск - 120 GB - Внатрешно - SATA 6Gb/s

DEN 980.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. 120 GB.Аксиома SSD3558 X120-СЕКИРА C550 N Серија Десктоп - Цврста состојба диск - 120 GB - внатрешно - SATA 6 Gb/s.

Особините