.

Маркетинг Носителот 6 Џеб Бизнис Картичка Носителот Подарок Закажување Членство Попуст Картички Организатор Рек Мулти Слот Црно-Бела Акрилна Ѕид Количина 6

Маркетинг Носителот 6 Џеб Бизнис Картичка Носителот Подарок Закажување Членство Попуст Картички Организатор Рек Мулти Слот

DEN 2212.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Секој Џеб Има Прибл. 50 Бизнис Картички.Џеб димензии : 3-3/4"W x 3/4"D x 3/4"D. Целокупната димензии : 8"W x 8 1/4"H x 1"D. Совршен ѕид екранот организатор решение за шест групи на бизнис картички или подарок картички.Оваа 6 џеб, ѕид бизнис картичка организирање на екранот е дизајниран да се одржи и да се дистрибуираат од шест групи на бизнис картички и е совршен начин за да се зачува простор на шалтери и бироа, додека сеуште обезбедување на вашите контактни картички за потенцијалните клиенти.Направени од издржлив акрил, држачот на картичката доаѓа со две пре-drilled дупки за лесно ѕид инсталација и е одличен начин да се прикаже бизнис картички во мулти-лице за статистика.Виси хардвер не се вклучени.Акрилик, 6 Џеб Ѕид Бизнис Картичка Носителот Карактеристики на Производот : Совршен ѕид екранот организатор решение за шест групи на бизнис картички или подарок cards Conserves countertop и десктоп простор Целокупната димензии : 8"W x 8 1/4"H x 1"DPocket димензии : 3-3/4"W x 3/4"D x 3/4"DEach Џеб Има Прибл. 50 Бизнис Cards Premium Висок Квалитет Acrylic Hanging хардвер не се вклучени Оваа 6 џеб, ѕид бизнис картичка организирање на екранот е дизајниран да се одржи и да се дистрибуираат од шест групи на бизнис картички и е совршен начин за да се зачува простор на шалтери и бироа, додека сеуште обезбедување на вашите контактни картички за потенцијалните клиенти.Направени од издржлив акрил, држачот на картичката доаѓа со две пре-drilled дупки за лесно ѕид инсталација и е одличен начин да се прикаже бизнис картички во мулти-лице за статистика.Виси хардвер не се вклучени.

Особините