.

Qiilu handpumpe wasser Гума Гориво Трансфер Вакуум Поттикнување на Линија Рака Буквар Пумпа Додаток (10мм) handpumpe 10мм

Qiilu handpumpe wasser Гума Гориво Трансфер Вакуум Поттикнување на Линија Рака Буквар Пумпа Додаток (10мм) handpumpe 10мм

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен : 100% сосема нов високо квалитетни резервни гориво пумпа линија.Дизајнот на големи сијалица форма може да се обезбеди поголема вшмукување и да се направи транспорт побрзо.Погоден за повеќето мотори.Висока сигурност.Ви овозможат удобно искуство.Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитет на гума и отпорни на корозија на металот, нафтата е отпорен и издржлив.Со добра цврстина, тоа е ниска температура отпорност, димензионална стабилност, електрични својства, отпорност на триење, хемиска отпорност, итн.Тоа е идеален материјал за производство на вакви производи.Лесен за користење : На бразди на површината не се лизга, лесно да се одржи и да го користите.На задебелена дизајн со двојно запечатување клипови, има подобар анти-истекување перформанси.Лесно да се инсталира, директно го замените стариот или оштетени деца.Со Двојно Запечатување Клипови - гориво пумпа линија сијалица усвојува задебелена дизајн, со двоен запечатување клипови, нуди подобра анти-течење перформанси.Обезбедување на квалитетот - Како професионални продавачот, ние нудиме висок квалитет на производите и внимателен услуги.Секој производ мора да се оди преку строга инспекција за да се обезбеди сигурен квалитет.Ве молиме да бидат сигурни да ги купите нашите производи, се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство.Спецификација : Материјал : Пластични Боја : Црна Опции : 6mm; 8mm; 10мм; 12mm Должина : Околу. 15cm / 5.9 инчен Тежина : Околу. 85-90g Пакет Листа : 1 x Пумпа.

Особините