.

5 Групи на 4 инчен Дијаметар од 25 Обланди Превозникот Кутија, Полипропилен, Cleanroom Класа 100 Одделение

5 Групи на 4 инчен Дијаметар од 25 Обланди Превозникот Кутија, Полипропилен, Cleanroom Класа 100 Одделение

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет cleanroom класа 100 одделение група обланда превозникот кутија е најчесто се користат за складирање, транспорт и ракување со phlx обланди, sapphire обланди или други една кристално супстрати.Оваа обланда превозникот кутија е направен со полипропилен (PP) материјал и може да се одржи до 25 4" обланди.SKU# CA0107 Specifications : Dimensions163mm (L) x 146mm (W) x 120.7 mm (H)Нето weight370.3g Capacityup до 25 wafers Suitable обланда size4" Material Polypropylene Slot gap4.76mm Packing Pack на 5 групи, со секој сет за држење до 25 wafers Grade Cleanroom класа 100.

Особините