.

Галон Храна Бункерот Мега Силикони Складирање Сад Торби и Обновливи Застане Замрзнувач Храна Кеси

Галон Храна Бункерот Мега Силикони Складирање Сад Торби и Обновливи Застане Замрзнувач Храна Кеси

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Екстра Дебели Силикони Обновливи Храна Складирање Торби : snap sealer е лесно да се отвори и затвори, нема повеќе да се истури храна и тоа, исто така, да ги задржи на храната свежа подолго време.Prefect кампување додатоци за вриење, греење храна со минимални складирање функција.Обновливи Силикони Храна Перници за Складирање : Складирање Пријателски Расклопна Силикони замрзнувач кеси се спаси тони на просторот, на застане и широко отворање прави пополнување или фрлаат храна лесно.Лесно да се чисти и брзи сува од многу други силикони кеси!.Премиум Храна Одделение Силиконски Обновливи Складирање Перница : Лесно Да Се Исуши, Машина За Миење Садови Безбедно, Микробранова Печка Безбедно.Дебела силиконски материјал служи како трајни Leakproof Замрзнувач Кеси.Најдобар Еко-пријателски Кеси Храна : Овие обновливи, лесно да се чисти и суви, херметички печат храна складирање кеси ќе се користи за годините што доаѓаат.Уникатни и Различни Големини на Располагање : Limited edition кои се движат од 16oz, 33oz, 50oz, 68oz и 101oz, кои ќе одговараат на секој од вашиот храна за складирање цели.

Особините