.

JHDPHd Гардероба Крпа Гардероба Полн Челична Рамка Голем Капацитет Едноставен за Изнајмување Станови Челични Цевки Храбар Засилување Двојно Ткаенина Дома Големи 98 50

JHDPHd Гардероба Крпа Гардероба Полн Челична Рамка Голем Капацитет Едноставен за Изнајмување Станови Челични Цевки Храбар

DEN 1768.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од дебел метал цевка и засилен пластика.Чувајте ги вашите објект далеку од прашина и вода-доказ ткаенина нивоа се лесни за чистење.Оваа Плакарот има повеќе-висина полиците и виси простор за складирање на многу укината облека,overcoat.Оваа плакарот гардероба може да стојат во entryway,гаража,дневна соба,спална соба и сл.Едноставен и различни инсталација решенија, без алатки, грижете се-бесплатна инсталација.

Особините