.

Лајт-На iHAP422 22x DVD±RW ИРО/PATA Режач со ОЕМ најголемиот Дел LightScribe Drive

Лајт-На iHAP422 22x DVD±RW ИРО/PATA Режач со ОЕМ најголемиот Дел LightScribe Drive

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Интерфејси/Портови : 1 x ИДЦ EIDE/ATAPI.Максимална Пишување Брзина : 22x DVD/48x CD.Максимална Преработи Брзина : 8x DVD/32x CD.Максимална Прочитајте Брзина : 16x DVD/48x CD.Баферот : 2 MB.Лајт-На IHAP422 22x DVDRW се Вози со Light Scribe IHAP422-98 CD/DVD Комбо Дискови - Внатрешниот.

Особините