.

Март 25 Роденден Свеќи,Злато Број 25 Торта Topper за Роденден Декорации

Март 25 Роденден Свеќи,Злато Број 25 Торта Topper за Роденден Декорации

DEN 1800.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршена Големина : Ширина : 1.4 во Бројот на висината : 2 во Вкупна висина : 4.5 во.Материјал:Направени на квалитетот на восокот ,Еко-пријателски Не-токсични и без чад.Боја : Gilter Злато ,Пакетот Вклучува : 2 buc свеќи.Широко се Користи : Погоден за секоја прослава,како што се родендени, свадби, reunions, тема дел и други специјални прилики.Топло Забелешка : ве Молиме имајте на свеќи во сенка, далеку од огнот.ИНСТРУКЦИИ : Димензии : Ширина : 1.4 во.Број на висината : 2 во.Вкупна висина : 4.4 in Color : Сјајот Злато Материјал : квалитет восок ,без чад и не-токсични Горење Време : околу 4-5 минути Пакет се вклучени : 2 Парчиња ,Злато Број 25 роденден свеќи ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : ве Молиме имајте на свеќи во сенка, далеку од огнот.

Особините