.

Kesoto Билет Бил Приемот Виси Рек Кујна Носителот Нерѓосувачки Челик Билет - 60cm

Kesoto Билет Бил Приемот Виси Рек Кујна Носителот Нерѓосувачки Челик Билет - 60cm

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа цел рек ќе се одржи на нарачки и табовите безбедно, но исто така и да ги направи многу лесно да се отстрани.Чувајте храна наредби организирани со овој ѕид монтирани проверете грабител.Висок квалитет на изградба.Совршен за клубови, рекреативни клубови,кафулиња,ресторан,гаража, дуќан & земе.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, издржливи.Опис : - Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, издржлив - Совршени за клубови, рекреативни клубови,кафулиња,ресторан,гаража, дуќан & земе - Висок квалитет на градежни - Чувајте храна наредби организирани со овој ѕид монтирани проверете грабител. - Оваа цел рек ќе се одржи на нарачки и табовите безбедно, но исто така и да ги направи многу лесно да се отстрани.Спецификација : - Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро - Големина (Lx W) : Прибл. 30x 8cm/ 11.81 x 3.15 инчен Големина (Lx W) : Прибл. 40x 8cm/ 15.75 x 3.15 инчен Големина (Lx W) : Прибл. 45x 8cm/ 17.72 x 3.15 инчен Големина (Lx W) : Прибл. 50x 8cm/ 19.69 x 3.15 инчен Големина (Lx W) : Прибл. 60x 8cm/ 23.62 x 3.15 inch Package Вклучува : 1 Парче Нерѓосувачки Челик Документ Holder Note : бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради рака тест.

Особините