.

Whdz Миленичиња Патување Превозникот Одобрени Мека Еднострани Миленичиња Патување Превозникот Идеални за Мали до Средни Мачки, Кучиња, домашни Миленици и Вентилира

Whdz Миленичиња Патување Превозникот Одобрени Мека Еднострани Миленичиња Патување Превозникот Идеални за Мали до Средни

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ранец доаѓа со градите рака за дополнителна поддршка.Spills и несреќи се нема проблем - едноставно се префрлат од отстранлив руно влошки.Ранец доаѓа со градите рака за дополнителна поддршка.1 : Space покрие дизајн,транспарентни меур прозорец,така што вашето домашно милениче во ранец, исто така може да уживате во сценографијата и во интеракција со надворешниот свет .5 кг Повеќе погоден за мали миленичиња, пространа и удобна, за вашето домашно милениче да се обезбеди многу на движење во просторот. 3 : Намалување на рамо тежина : Ова домашно Милениче превозникот ранец доаѓа со градите токи која помага да се намали товарот и го задржува рамо ремени од на лизгање, додека пет се движат. 1 : Space покрие дизајн,транспарентни меур прозорец,така што вашето домашно милениче во ранец, исто така може да уживате во сценографијата и во интеракција со надворешниот свет .Ремени и рамо ремени се сите опремени со екстра-дебел баласт за дополнителна удобност за време на долгите патувања.2 : да се Обезбеди вашето домашно милениче останува чиста и удобно во текот на патувањето.Тоа е првиот избор за патување, одење и активности на отворено.Spills и несреќи се нема проблем - едноставно се префрлат од отстранлив руно влошки.Влошки мијат брзо од рака со малку сапун и вода.

Особините