.

YAYONG Облека Продавница Фитинг Соба Преносни Шкафче Соба за Промена на Соба Монтажни Засенчување Крпа за трговскиот Центар, на Отворено - Подвижен Фитинг Соба

YAYONG Облека Продавница Фитинг Соба Преносни Шкафче Соба за Промена на Соба Монтажни Засенчување Крпа за трговскиот Центар,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ Високо-квалитетни материјали : дебела засенчување крпа, што ќе ви овозможи да се чувствуваат комотно монтирање на, да ја заштитите вашата приватност, нема потреба да се грижите за трчање надвор, поддршка на прилагодување. ★ Фитинг соба : заштита на приватноста, едноставна инсталација, со различни стилови, стабилен и сигурен, трајни, голем простор капацитет, силна носивоста. ★ Круг дизајн : паметни и мазна gourd кука, модерен метална кука и хуманизирано лизгачки лежиште, влечење без напор, полесно и поудобно. ★ Големина : 80 X85 X200 CM, 95 X100 X200 CM; Тежина : 9kg; дното усвојува десен агол структура, која се става во агол за да зачувате простор и товарот стабилност. ★ Применливи места : облека продавници, трговски центри, канцеларии, специјализирани продавници, спални соби, спални и на други места за кои е потребна приватност.Фитинг Соба Облека Продавница Мобилни Облекување, Промена на Соба за Приватност Екран Партиција за Статистика Песна Шкафче Соба Силна Товарот Засенчување Завеса Комплет спецификација 1. Материјал : Метал 2. Боја : Црна, Црно-А, Сино, Сино-D, Сино-А, Сино-Б, Сино-C, Кафена, Кафена-А, Браун-Б, Злато, Сива, Сива-А, Зелени, Зелената - А, Портокалова, Розова, Розово-А, Пурпурна, Виолетова-А, Црвена, Сребрена, Бела, Бела-А, Бело-Б 3. Применливи објект : 4 облека. Стил : стилски и едноставен 5. Применливи простор : земјата 6. Тежина : 9 kg 7. Карактеристики : силна носивоста, ефикасна сенчење, поддршка за прилагодување, густа ткаенина функција : 1. Храбар еколошки цевка материјал : Што е направена од еколошки бои и задебелена цевка материјал, кој е постабилна и издржливи. 2. Силна носивоста : тестиран од страна на работна сила, целото тело е стабилен и не се тресат, и носивоста е силна 3. Голем простор дизајн : голем простор капацитет, повеќе од доволно за три возрасни да застане во внатрешноста Пакет се Вклучени : Gourd кука x6 Полица x1 Вратата завеса x1.

Особините