.

Funko Поп! Делукс: Star Wars - Darth Vader во Медитација Комора

Funko Поп! Делукс: Star Wars - Darth Vader во Медитација Комора

DEN 815.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Винил.Од Star Wars, Лука на Taun Taun, стилизирани како Поп!Делукс од Funko!.Слика доаѓа во прозорецот екранот кутија и е совршена за секој фан на Star Wars!.Соберат сите Star Wars производ од Funko!.Број На Модел : 46763. Стил : Darth Vader го Прослават најпознатите ѕвездени fandom на сите нив со Империја Штрајкови Назад Поп!на Darth Vader во неговата медитација комората.

Особините