.

Одговара за ASUS Strix РОГ RX6800XT 16G Графичка Картичка Надворешни Графичка Картичка Куќиште

Одговара за ASUS Strix РОГ RX6800XT 16G Графичка Картичка Надворешни Графичка Картичка Куќиште

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет.Оваа графичка картичка е издржлив материјал и добар дисипација на топлина, што го прави многу погоден за десктоп користење.Лесен за Користење : Лесен за употреба и со добри перформанси, со мали димензии, лесен за носење и чување.Ниско ниво на Бучава Работи : На графичка картичка има ниско ниво на бучава и тивка работа, обезбедување на подобра средина за игри и мултимедија. 100% Задоволство Гаранција : Ако имате прашања во врска со производот или не се задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви обезбедиме со најдобро решение.Вашето задоволство е наша главна грижа. 100% сосема нов и висок quality Easy да се инсталира : Овој производ е многу лесно за инсталација, без дополнителни средства се потребни, и процесот на инсталација е многу погодно.Златен Прст : Овој производ е одличен избор на материјали.Тоа е издржлив и практични.Тенка основна плоча : Овој производ има одлична технологија, има тенки основна плоча.Оваа графичка картичка е издржлив материјал и добар дисипација на топлина, што го прави многу погоден за десктоп користење.

Особините