.

HALLOWELL Премиум Челик Гардероби - 3-Ниво Гардероби - Бургундија

HALLOWELL Премиум Челик Гардероби - 3-Ниво Гардероби - Бургундија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

3-НИВО 3-ШИРОК ШКАФЧЕ 12 X12 X24" ОТВОРАЊЕ на БУРГУНДИЈА 78"H ЦЕЛОКУПНАТА UNASSEMBLED, КЛУЧ C. HALLOWELL Премиум Гардероби функција на континуирано пијано зглоб на секоја врата за непречено отворање и затворање. 16-мерач челик врата и рамка, 24-мерач челик тело.Врати се отвори преку едно парче од не ' рѓосувачки челик вдлабнати се справи.HALLOWELL Премиум Гардероби функција на континуирано пијано зглоб на секоја врата за непречено отворање и затворање.16-мерач челик врата и рамка, 24-мерач челик тело.Врати се отвори преку едно парче од не ' рѓосувачки челик вдлабнати се справи.Вклучува таванот кука и 6"H нозе.Број плочи се вклучени.Наведете број на времето на ред, во спротивно ќе започне со #1. На располагање или да се постави и подготвени за употреба или како unassembled единици.Други големини и бои, повик за информации.Answer : ___________________________ NOTE : темноцрвена и зелена магла гардероби имаат неутрална страна(s) и назад панели.Набавка на декоративни крајот панели за изложен ред завршува.ЗАБЕЛЕШКА : Set-up гардероби не returnable.

Особините