.

visesunny Леопард Кожата Шема 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на Плажа,во Дневните,Шетач,Пелени,Валкани Салат?

visesunny Леопард Кожата Шема 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Двојно ZipperedГолем една со ДВЕ Zippered прегради за задржи влажна и сува работи посебен која содржи "влажни" дел кој е пораби и запечатени за да нема wicking или протекување.Со предвремените рачка, брзо вашата торба каде и да ви треба – шетач, менување на маса или куферот.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба влажни бебе!.Не само за влажно работи – овие кеси се направи одлични организатори за играчки, прибор, toiletries, електроника, патувања и многу повеќе!***ADVENTAGE***Fashion &Stylsh, Обновливи&Вода-Отпорни , со Висок квалитет Една трим и атрактивен дизајн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. ❥Големи 30cm x 36cm (прибл.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Плус, ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.НАЈДОБРО од сè, тоа е голема крпа пелена мокра торба за бебе туш подарок!.Мала торба е погодна за некои сѐ и сешто, како што се долна облека, toiletries, чорапи и козметика.2 во x 11,8 во) мокра торба со 2 zippered џебови може да има околу 5-7 крпа пелени.Нашите крпа пелена мокра торба се направени на квалитетот полиестер TPU трајни водоотпорен материјал, продавница валкана крпа пелени во влажна крпа пелена бебе-торба за употреба како мобилен, мирис содржат пелена pail.Најдобри крпа пелена мокра торба бебе мокра торба!. ♥Двојно zippered џебови мокра торба, еден за сува, чиста предмети, друг за влажни предмети или нечисти пелени.Носат сите ваши елементи во една торба, додека одржување на вашата сува предмети сува и вашиот влажно или soiled одделни предмети.2 во (L)x 11,8 во (W) /[Малиот]8. ***БРЕНД***VISESUNNY значи обезбедување на жив модел и стилски стил за Бесење Влажно и Суво Кеси .Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Овие крпа пелена бебе мокра торба се совршени за одржување ништо од текстил, пелени за валкани алишта да се навлажни бански костуми perfect.Мулти-функционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.Мали 22cm x 15cm (прибл.Оваа торба влажна крпа пелена бебе се совршен начин да го одржувате вашиот навлажни, валкани, или валкана предмети содржани. ♥Еко-пријателски, wipeable, перат, обновливи мокра торба, миење на рацете и се исуши, се препорачува да се продолжи животот на ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба.9in) мокра торба со 1 zippered Џеб, исто така, може да се одржи многу работи.VISESUNNY влажно и суво кесички се направени од водоотпорен 100% полиестер, стави валкана крпа пелени во мокра торба.

Особините