.

Сапун & Хартија Фабрика Ролан Борови Мирис Масло, 1 Fl. оз

Сапун & Хартија Фабрика Ролан Борови Мирис Масло, 1 Fl. оз

DEN 366.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ароматерапијата - прошетај низ шумата во удобноста на вашиот дом!Ролан Борови мирис на нафта е преполна со празнична, шума-свежи ноти на Сибирскиот ела, борови & cilantro, и додава свежи, чисти мирис на вашиот простор.Направени во САД - сите наши производи се направени во Америка со среќни луѓе!.За употреба во ароматерапијата diffusers - Додадете неколку капки од овој силен масло на вашиот plug-in арома Diffuser, овлажнител или светилка прстен.За вкупно релаксација - земи некоја книга, чаша вино или и двете, и додадете неколку капки за да вашата топла бања.Само не заборавајте да се излезе..на Крајот.Ако се користи во восок потоплите, додадете неколку капки до еден базен на вода и нека водата се загреваат за да ги растера мирис.Прошетај низ шумата во удобноста на вашиот дом!Ролан Борови мирис на нафта е преполна со празнична, шума-свежи ноти на Сибирскиот ела, борови & cilantro, и додава свежи, чисти мирис на вашиот простор.Додадете неколку капки од овој силен масло на вашиот plug-in арома Diffuser, овлажнител или светилка прстен.За вкупно релаксација, земи некоја книга, чаша вино или и двете, и додадете неколку капки за да вашата топла бања.Само не заборавајте да се излезе..на Крајот.

Особините