.

Samsung Безжичниот Полнач за Брзо Полнење Подлога Duo (2021), Универзално Компатибилен со Чи От Телефони, и Одберете Samsung Часовници (Меѓународна Верзија), Бела

Samsung Безжичниот Полнач за Брзо Полнење Подлога Duo (2021), Универзално Компатибилен со Чи От Телефони, и Одберете Samsung

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еден полнач, двата уреди.Истовремено власт до вашиот омилен пар на уреди за да уживате заедно — без разлика дали тоа е вашиот телефон и Galaxy се Види или вашиот Галаксија се Види и earbuds.Во текот на ноќта, едноставно место за полнење да се појави и ќе биде поставен за следниот ден.Работи добро со другите.Безжичниот Полнач Дуо е компатибилен со широка палета на уреди.Лесно полнење различни од вашите омилени од вашиот телефон на вашиот часовник.Галакси Часовници се во право дома.Полните вашата Галаксија се Види во брзо со својата посветена поставеност.Ова место има внатрешни работи магнет на левата страна, обезбедувајќи види се вклопува удобно во место како ќе го поставите надолу.Оставете го вашиот телефон во случајот.Вашиот телефон трошоци дури и додека се заштитени.Тужбата може да се постигне преку лесни случаи, така да нема потреба да се изпортвам со полетување на случај — едноставно место и наплаќаат.Истовремено власт до вашиот омилен пар на уреди за да уживате заедно — без разлика дали тоа е вашиот телефон и Galaxy се Види или вашиот Галаксија се Види и earbuds.Во текот на ноќта, едноставно место за полнење да се појави и ќе биде поставен за следниот ден.

Особините