.

Маршал Stockwell Преносни Bluetooth Звучници, Црна И Бела (4091390)

Маршал Stockwell Преносни Bluetooth Звучници, Црна И Бела (4091390)

DEN 3595.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Преносен звучник за живот на патот.Вградена литиум-јон батерии овозможи 25 часа на игра време.Уживајте во вашата музика без да се расправаме на жици, бидејќи Stockwell доаѓа со Bluetooth 4.0 безжична технологија.Одговор, пад и на крајот повици со копче од телефонот.Карактеристики корисна USB порт за полнење на вашето слушање уред додека сте во движење.Изграден за животот на патот, Stockwell е најмалиот патување говорникот направени од страна на Маршал денес.Овој пренослив активни стерео звучник ќе оди секаде каде што сакате да.Литиум-јон батерии се изградени во Stockwell, кој даде 25 часа на игра време.На рака USB порта, исто така ви овозможува да ја полните вашата уреди кога сте во движење.На Stockwell пакети sonic удар, со две 2.25" woofers и два Класа D засилувачи, правејќи го loudest говорник во својата класа.Волумен, бас и treble може да се прилагоди брзо и лесно со стигнале аналогни контролните копчиња се наоѓа на врвот на говорникот.Користење на Stockwell да се добијат и на крајот на телефонски повици е бриз, само притиснете на копче од телефонот на контролен панел за да одговорите, или допрете го еднаш за да го завршите повикот.Bluetooth 4.0 технологија и 3.5 мм текст значи поврзување на вашиот слушање уред е супер лесно.

Особините