.

visesunny Африканските Жени 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на Плажа,во Дневните,Шетач,Пелени,Валкани Салата ?

visesunny Африканските Жени 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ♥Двојно zippered џебови мокра торба, еден за сува, чиста предмети, друг за влажни предмети или нечисти пелени.Патент затворање содржи протекување и мириси.Овие крпа пелена бебе мокра торба се совршени за одржување ништо од текстил, пелени за валкани алишта да се навлажни бански костуми perfect.Најдобри крпа пелена мокра торба бебе мокра торба!. ✿Симпатична дизајни со највисок квалитет крои и изработка мокра торба.Нашите крпа пелена мокра торба се направени на квалитетот полиестер TPU трајни водоотпорен материјал, продавница валкана крпа пелени во влажна крпа пелена бебе-торба за употреба како мобилен, мирис содржат пелена pail.Со предвремените рачка, брзо вашата торба каде и да ви треба – шетач, менување на маса или куферот. ❥Големи 30cm x 36cm (прибл. : 14.2 во x 11,8 во) мокра торба со 2 zippered џебови може да има околу 5-7 крпа пелени.Мали 22cm x 15cm (прибл. : 8.7 во х5.9in) мокра торба со 1 zippered Џеб, исто така, може да се одржи многу работи.Плус, ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.Оваа торба влажна крпа пелена бебе се совршен начин да го одржувате вашиот навлажни, валкани, или валкана предмети содржани. ♔, Исто така, ова мокра торба се одлични за патување, можете да организатор вашата чисти или нечисти облека, долна облека, чорапи, пливачки костуми и други предмети во ова бебе мокра торба.Фрли вашиот испотени работи облека во торба крпа пелена влажни бебето пред да се меша со вашиот багаж да ги задржи вашите daywear мирис сладок.НАЈДОБРО од сè, тоа е голема крпа пелена мокра торба за бебе туш подарок!. ♥Еко-пријателски, wipeable, перат, обновливи мокра торба, миење на рацете и се исуши, се препорачува да се продолжи животот на ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба влажни бебе!.

Особините