.

24pcs 2021 Најновите Дизајн Луксузни Накит Балет Ковчег Лажни Нокти Кристал Дијамант Црвена

24pcs 2021 Најновите Дизајн Луксузни Накит Балет Ковчег Лажни Нокти Кристал Дијамант Црвена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Примена : Прст.Ноктите Должина : 2.64-3.23 cm.Ноктите Ширина : 0.69-1.33 cm.Материјал : Акрил.Големина : Долго рамна глава.Предмет Тип : Лажни Ноктите.Type : Full Помине Совети.Сет за нокти содржи 24 PCS. 12 мали ноктите од различни големини.Сите тие се направени од увезени еколошки материјали и произведен во согласност со извоз стандарди.Боите се различни, светла и сјајна, без флеки.Обликот на ноктите е дизајниран да одговара на човечки ноктите, и дебелината е умерен.Продавница исто така продава и други модели : краток круг на главата, долго круг главата, посочи шефот на плоштад главата и пети ноктите, матирано ноктите, метал нокти, итн.Постојат 1,000 видови на нокти.Ве молиме проверете ја оваа продавница, благодарение!.

Особините