.

Ariat Медиум Солидна Stiched Кожа Мобилен Телефон Случај (Med Браун М)

Ariat Медиум Солидна Stiched Кожа Мобилен Телефон Случај (Med Браун М)

DEN 1080.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ariat Мобилен Телефон Случај.Медиум Браун.Двојно Stitched Рабови.Обезбедуваат одлична заштита за вашиот мобилен телефон со овој Ariat A06002305 Медиум Хулиган Кожа Браун Мобилен Телефон Случај.Рабовите на оваа кожа мобилен телефон случај се природна боја за убав контраст.За декорација, на среден мобилен телефон случај има сребрен Ariat Concho на рабовите.Со овој стилски Ariat мобилен телефон случај, вие секогаш ќе имате на вашиот мобилен телефон се близу на дофат на раката.

Особините