.

Блек Метал Фонтана Пенкало Титаниум Црна EF/С Nib Дрво Текстура Одлични Пишување Подароци За Деловни Канцелариски Материјали (Боја : Со Метална Кутија, Nib Големина : EF 0

Блек Метал Фонтана Пенкало Титаниум Црна EF/С Nib Дрво Текстура Одлични Пишување Подароци За Деловни Канцелариски Материјали

DEN 616.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Должина(Приближно) : 138mm; Тежина : 40g; Дијаметар(Приближно) : 11mm.Мастило : Работа со полни мастило или касети.Nib : EF/F(околу 0.4/0.5,EF и F е директно).Апликацијата Сцена : Office/Business/Пишување/Подарок.Дизајн 1 и 2 : Само 1pc Фонтана Пенкало;Дизајн 3-4 : 1pc Фонтана Пенкало со Метална Кутија;дизајн 5-6 : 1pc Фонтана Пенкало;шише со мастило на Хартија Подароци Кутија.

Особините