.

Vixen | 220 Грама Мока Браун Вистинска Човечка Коса Екстензии

Vixen | 220 Грама Мока Браун Вистинска Човечка Коса Екстензии

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашите Мока Браун човечка коса екстензии се дизајнирани за девојки чии очи сјај како дијаманти распространети на црно кадифе.Мока Браун е нашата најбогатите сенка на браун со топла мулти-тонски нијанси кои создаде длабочина и дефиниција.

Особините