.

Следете Ги Вашите HeartLaundry Кошница Количка За Перење Забавува Со Рачки Кој Се Одвојува За Складирање Бин Бања Организатор

Следете Ги Вашите HeartLaundry Кошница Количка За Перење Забавува Со Рачки Кој Се Одвојува За Складирање Бин Бања Организатор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : Ова Перење Кошница Е Направен Од 300 D Оксфорд Ткаенина Која Има Добра Водоотпорен Ефект И Не Е Лесно Да Се Валкани.Исто Така, Оваа Складирање За Отпадоци Е Многу Лесен И Лесно Да Се Носат Кога Патувате, Ќе Downstairs.ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Дом Организатор Е 19.3x11.8x15.9, Околу 60 L.Големи И Високи Дизајн Може Да Помогне Во Вашиот Дом, Спална Соба, Бања Повеќе Организирани.Голема Складирање Корпа За Валкани Алишта Деца Играчки, Итн.МУЛТИ-ЦЕЛ : Овој Голем Капацитет Перење Кошница Може да Се Користи Како Кошница За Многу Цели, Деца Производ за Складирање И домашно Милениче Производ за Складирање, Итн.Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба.ПРЕНОСНИ И РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : Нашата Кошница Има Четири Монтажни Поддршка Прачки И Стабилна Загради Внатре, го Прават Тоа Стои Исправено.Не Грижете се За Тоа Уривање!На Количка За Дизајн Со Коноп Се Справува Со Јаже Исто Така Го Прави Лесно Да Се Движите И Да Се Носи.Различни Модели Се Придржува Кон Естетика На Луѓе Од Различни Возрасти, Идеален За Унисекс Возрасни, Деца, Тинејџери Девојки И Момчиња.Исто Така, Голем Дар За Семејството, Пријатели И Колеги.

Особините