.

Healthcaretuye 25pcs/Кутија на Гликоза во Крвта Ленти за Липидите Про Липидите Тест Метар

Healthcaretuye 25pcs/Кутија на Гликоза во Крвта Ленти за Липидите Про Липидите Тест Метар

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : 25pcs на гликоза во крвта тест ленти.Се користи само на МК Липидите Тест Метар. 25pcs на Гликоза во Крвта Ленти за МК Липидите Тест Метар .Нивото на Гликозата во крвта Тестирање : Примерок тип : capillary вкупниот крвен примерок; Тест тип : крвниот шеќер; Тест опсег : 10-600mg/dl(0.6-33.3 mmol/L); Тест време : 3 секунди; големина на Примерок : 0.3 microliters; Оперативен влажност : 10-90%; температура на Чување : 2-30 ℃ (36-86 ° F); Hct опсег : 20-60%, Поддршка стандард : ISO/IEC15693, Номинална читање-пишување опсег : .

Особините