.

Маркетинг Носители 8.5w x 11h Знак за Носител со Вертикални Бизнис Картичка Носителот Литература Графички Флаер Екранот Стојат Контра Врвот на Табелата Јасно Акрилик

Маркетинг Носители 8.5w x 11h Знак за Носител со Вертикални Бизнис Картичка Носителот Литература Графички Флаер Екранот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Знак Носителот Димензии : 8 1/2"W x 11"H Вертикална Рамка.Вертикални Бизнис Картичка Носител : 2 1/4"W x 1 5/8"H x 1"D. Вкупната Димензија : 8 1/2"W x 11"H x 4 3/8"D. Премиум Квалитет на Економијата Цена.Брз, Едноставен и Професионални – Овие елегантни, професионален изглед рамки се брз и лесен за употреба – нема собрание задолжителни!Едноставно внесете го вашиот литература или фотографија преку врвот вчитување слот за брз и професионален начин да се прикаже Реклами, Менија, Информативните Листови, Знаци или Флаери во кристално јасни и лесно да ги видите начин!. 8.5" x 11" Знак Носителот Ад Рамка со прилог Вертикални Бизнис Картичка Носителот Коса Back Product Детали : Вертикални Бизнис Картичка Носител : 2 1/4"W x 1 5/8"H x 1"DOverall Димензија : 8 1/2"W x 11"H x 4 3/8"DSign Носителот Димензии : 8 1/2"W x 11"H Вертикална Frame High Квалитет Јасно Acrylic Premium Квалитет на Економијата Price This Комбо коса назад ад рамка нуди многу видлив начин за вашите реклами и литература, посебно дизајниран за 8 1/2"W x 11"H материјал во комбинација со Бизнис Картичка Носителот наменета за 3 1/2"W x 2"H литература.Брз, Едноставен и Професионални – Овие елегантни, професионален изглед рамки се брз и лесен за употреба – нема собрание задолжителни!Едноставно внесете го вашиот литература или фотографија преку врвот вчитување слот за брз и професионален начин да се прикаже Реклами, Менија, Информативните Листови, Знаци или Флаери во кристално јасни и лесно да ги видите начин!Сите Намена, Прилагодлива Рамки – Маркетинг Носители делукс разноврсна рамки се совршено погодна за секој настан и употреба.Овие акрилик знак носители се големи за сместување во ресторани, хотели прием области, свадби, училишта и тони на други места за да се прикаже вашите информации на јасен и лесно достапен начин за да сите.Тие се совршени за установи или други настани, како што се Трговија Прикажи или Expos дека треба да се промовира на повеќе маси или шалтери.

Особините