.

CHENGGUAN Безжична Bluetooth 5.0 Слушалки за во Уво HiFi Слушалки Стерео Cordless Earbuds,Водоотпорен Bluetooth Слушалки Намалување на Шумот Мулти-Боја Факултативна Безжични Слушалки со Bl

CHENGGUAN Безжична Bluetooth 5.0 Слушалки за во Уво HiFi Слушалки Стерео Cordless Earbuds,Водоотпорен Bluetooth Слушалки

DEN 6498.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

*Квалитет на звукот за надградба, нови woofer, флексибилни бас, high-definition микрофон, појасни повик, постабилна Bluetooth V5.0 и подобрени EDR Bluetooth решение, побрзо и стабилна врска, појак сигнал, јасно повик и без одлагање. *Надградба на литиум полимер батерија, можете да добиете 30 часа на батеријата, паметни допир технологија, еден-копчето на слушалките е автоматски исклучен од полнење стојат, и автоматски се наплаќа, ергономски дизајн, лесен и пренослив, тесно интегрирана со слушалки Остане удобно за долго време. *Безжични слушалки може да бидат спарени автоматски.Со еден допир допрете дизајн, нема уво притисок за време на работата.Тоа можат да го контролираат медиумите и повици, напред/назад, плеј/пауза, volume +/-, Siri овозможи и одговор/одбива повици. *Слушалки користете IPX5 водоотпорен технологија за да се спречи пот или дожд штета.Ергономски дизајн за да се прилагодат за различни големини на ушниот канал.Удобно, без болка кога се носи за долго време. *Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.

Особините