.

6 ВО 1 Тело Форма Машина,Кожата се Стегне Обликувањето Massager, 110V Face & Body Слабеење & Обликување Третман Уред Машина(САД ПРЕВОЗОТ)

6 ВО 1 Тело Форма Машина,Кожата се Стегне Обликувањето Massager, 110V Face & Body Слабеење & Обликување Третман Уред Машина(САД

DEN 11976.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ ЕФЕКТИ : Интензивна physicallipolysis да се отстрани масти. ✅ ИНТЕНЗИВНА physicallipolysis да се отстрани масти. ✅ ТЕЛО СЛАБЕЕЊЕ ,намалување на целулитот.Отстрани пречката од канали и обезбедувањето.Промовира и да се забрза телото метаболизмот. ✅ СЕЛЕКТИВНО таргетирање на масни ткива, за да се избегне греење други масти, за да се постигне најбрз третман ефект. ✅ УПОТРЕБА НА ПОЗИТИВНИ и негативни активирање ослободување на енергија клетки на кожата, така што брзо синтеза на fibroblasts Колаген, еластична кожа да се вратите на оригиналната компактен, кожата предизвикува кожата да го стимулира напнатост во мускулите е зголемена, а со тоа постепено се елиминира брчките, спречување на стареење на кожата, враќање на еластичноста на кожата, лицето подобрување.

Особините