.

Cabilock 1 Компјутер Миење Гаргара Првенство Паста за заби Четка за заби Случај Носителот Складирање Кутија Сад Организаторот за Кампување Патување на Отворено

Cabilock 1 Компјутер Миење Гаргара Првенство Паста за заби Четка за заби Случај Носителот Складирање Кутија Сад Организаторот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ШИРОКА ПРИМЕНА - Може да содржи четка, стапчиња за јадење, канцелариски материјал, одличен избор за патување, излет, бизнис патување, и др.или дневна или патување употреба, лесно да се носат.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Направен од пченица слама кој е здрав и силен,има мирис на пченица и ќе биде многу здрав и еко-пријателски, без мирис, безопасни.КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН - Две-дел дизајн, да ги задржи вашите четки за заби Паста за заби чисти.Круг Агол дизајн, ќе не нула други предмети во вашата торба.МУЛТИ-FUCTION - Тоа може да се користи за четка за заби и паста за заби чување дома или патување.Она што е повеќе, онаа за заб куп и други водата за пиење е добра идеја.УБАВ ИЗГЛЕД - Ова патување кригла изгледа како капсула која е симпатична и иновативни.Компактна големина го прави лесно да се патува со и не заземаат простор за складирање кога на бања контра.Опис Ова патување кригла изгледа како капсула која е симпатична и иновативни.Компактна големина го прави лесно да се патува со и не заземаат простор за складирање кога на бања контра.Две-дел дизајн, да ги задржи вашите четки за заби Паста за заби чисти.Карактеристики - Боја : Розова. - Материјал : Пченица слама. Големина на : 20.1 x x 8.3 7.5 cm. - УБАВ ИЗГЛЕД - Ова патување кригла изгледа како капсула која е симпатична и иновативни.Компактна големина го прави лесно да се патува со и не заземаат простор за складирање кога на бања контра. - КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН - Две-дел дизајн, да ги задржи вашите четки за заби Паста за заби чисти.Круг Агол дизајн, ќе не нула други предмети во вашата торба. - ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Направен од пченица слама кој е здрав и силен,има мирис на пченица и ќе биде многу здрав и еко-пријателски, без мирис, безопасни. - МУЛТИ-FUCTION - Тоа може да се користи за четка за заби и паста за заби чување дома или патување.Што повеќе, онаа за заб куп и други водата за пиење е добра идеја. - ШИРОКА ПРИМЕНА - Може да содржи четка, стапчиња за јадење, канцелариски материјал, одличен избор за патување, излет, бизнис патување, и др.или дневна или патување употреба, лесно да се носат.Пакет Including1 x Миење Гаргара Првенство.

Особините