.

Оптоварување Водител на 304 Нерѓосувачки Челик - 3/4-10 x 4-3/4 Количина-10

Оптоварување Водител на 304 Нерѓосувачки Челик - 3/4-10 x 4-3/4 Количина-10

DEN 4562.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оптоварување подлога, конкретни подлога, или ѕидани подлога се дизајнирани да бидат инсталирани во цврст бетон.Оптоварување подлога може да се користи за да се зацврсти објекти за бетон.Овие подлога може да се користи за некои од следниве конкретни апликации : shelving, оградата, канал работа, знаци, електрични цевка, светлосни тела, escalators, итн.Оптоварување заштита не може да се користи на тули или блокирате.Не-корозивен во свежа или дожд вода апликации.

Особините