.

Мобилна Стоматолошка Сино Светло /Црвена Светлина ПРЕДВОДЕНА Заби Белење на Машина за Белење на Заби Белење LED Светилка Педалот за гас

Мобилна Стоматолошка Сино Светло /Црвена Светлина ПРЕДВОДЕНА Заби Белење на Машина за Белење на Заби Белење LED Светилка

DEN 1960.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Белење на заби Светилка】едноставен, лесен, лесен за инсталација и преносни базирани со тркала дизајн.Затворен disposible обвивка, спречување на крстот - инфекција, чист и удобен,нека пациентот се чувствува му на бога.Слободно да се прилагоди на секој агол позиција】Слободно да се прилагоди на секој агол позиција.Агол и насока може да се прилагоди слободно во делот над заеднички за лесно ракување. 【Уникатен Дизајн】Уникатен полу-кружни главата дизајн, и сводови whitened во исто време.Мали база големина дизајн, погоден употреба во стоматолошката ординација. 【Уникатен Дизајн】Уникатен полу-кружни главата дизајн, и сводови whitened во исто време. 【Лесен за Употреба】Подот светилка.Led екран покажува сите информации.Сите операција е така лесно.Спецификација : Напојување : AC100-240 V/ 50-60 HZ Моќност : 36 W, 12 V/3А Светлина големина : 30x80mm Моќ густина : >6000 MW/CM2 Светлина на мерењето : 0~20 минути Моќ нестабилност : .

Особините

Power supply:
AC100-240V/ 50-60HZ
Power:
36W, 12V/3A
Light size:
30x80mm
Power density:
>6000MW/CM2
Light timing:
0~20 mins
Power instability:
Working method:
time output & continuous working