.

ЏИН-НИ ТВ Загради Месеци 32-65 инчен Универзална Висина & Прилагодливи Агол Еден Екран ТВ на Ѕид Монтира на Таванот со Двојна употреба Заграда, Стигнале Опсег: 0.5-2m

ЏИН-НИ ТВ Загради Месеци 32-65 инчен Универзална Висина & Прилагодливи Агол Еден Екран ТВ на Ѕид Монтира на Таванот со

DEN 264.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сосема нов висок квалитет, едноставни за инсталација, погоден за повеќето Телевизори.Интимни дизајн за да се задоволат вашиот голема побарувачка за ТВ во различни средини.Здрав и сигурен, флексибилен, постабилна и издржливи.Погоден за повеќето средини, како што е дом, болници, супермаркети, метро станици, итн. 32-65 инчен Универзална Висина & Прилагодливи Агол Еден Екран ТВ на Ѕид монтира на Таванот со Двојна употреба Заграда, Стигнале Опсег : 0.5-2м.

Особините