.

2 Парчиња Сребро Bling Дијамант на камерата Леќи на Камерата Заштитник Компатибилен со iPhone 12 Про, Нула-Доказ Камера Покрие Сјајот Дијамант Заштитна Леќа Декорација Ко

2 Парчиња Сребро Bling Дијамант на камерата Леќи на Камерата Заштитник Компатибилен со iPhone 12 Про, Нула-Доказ Камера

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Што ќе се добие : ќе добиете 2 парчиња сребро bling дијамант на камерата леќи на камерата заштитник за i Phone 12 про, доволно количество за вашата секојдневна употреба и за замена.Убаво заштита : ова леќи на камерата заштитник може да се заштити вашиот слушалки од гребнатини, триење, и одржувајте ги леќите непроменети, и тоа нема да влијае на вашата камера се користи.Лесен за инсталација : вие треба само избришете ги леќите чисти со ткаенина за чистење, потоа излупете исклучување на налепница на задниот дел на објективот заштита, и да го прикачите на заштита на леќите на камерата, кој е лесен за употреба.Практичен дизајн : дури и имајќи ги овие инсталиран не ефект на вашиот телефон го користите, напротив тоа ќе биде камерата на телефонот убава декорација, и ќе не влијае на користењето на камерата и да ја однесете фото ефект.Компатибилност : објективот заштитник е применливо за i Phone 12 Про, ве молиме да обрнете внимание за да внимателно го провери вашиот мобилен телефон модел за да се избегне не користите ситуацијата.Функција : Корисна алатка : Овој објектив заштитник може да се заштити вашиот слушалки од гребнатини, триење, и одржувајте ги леќите непроменети, обезбедување на вашиот телефон на камерата леќи на поголема заштита.Како да го инсталирате : 1. Избришете ги леќите чисти со ткаенина за чистење-ги исклучите прашина и маснотии на објективот.2. Излупете исклучување на налепница на задниот дел на објективот заштита, и да го прикачите на заштита на леќите на камерата.3. По инсталацијата, ќе треба да го притиснете копчето од средината на околината на издувниот воздух за да се направи се вклопуваат цврсто.Спецификации : Димензии : како што е прикажано во picture Quantity : 2 pieces Color : како што е прикажано во picture Package вклучува : 2 x леќи на Камерата protectors Note : Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку големина грешки.Бои се прикажани на слика можат да бидат пристрасни од вистинската боја, ве молиме обратете се вистински објекти.Спомнувањето на бренд имиња и сите поврзани со модели погоре е само за цели на демонстрирање на компатибилност.

Особините