.

Plusminder 1pc Дијаметар 30мм Должина 40mm Стегање Крути Цевки Алуминиум за Гравирање Машина Вратило Спојка Моторни Конектор (Големина : 6mm да 12.7 мм)

Plusminder 1pc Дијаметар 30мм Должина 40mm Стегање Крути Цевки Алуминиум за Гравирање Машина Вратило Спојка Моторни Конектор

DEN 1953.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дијаметар : 30мм.Должина : 40mm.Материјал : Алуминиум.Материјал : 6061 алуминиум.Пакет содржина : 1pcs спојка.Дијаметар : 30mm Length : 40mm For пример d1xd2 (mm) : 5*5 , 5*8 , 5x10 , 5x12 , 5x16 , 6x12.7 , 6.35x8 , 6.35x10 , 6.35x12.7 , 6.35x16 , 8x8 , 8x9.5 , 8x10 , 8x12 , 8x12.7 , 8x14 , 8x15 , 8x16 , 9x14 , 10x10 , 10x12.7 , 10x14 , 11x12 , 11x14 , 12*12 , 12x12.7 , 12x14 , 12x15 , 12x16 , 12.7x12.7 , 12.7x15 , 13x15 , 14x14 , 14x15 , 14x16 , 16x16 .Материјал : 6061 алуминиум alloy Package содржина : 1pcs спојка.

Особините