.

Моќ Проширување Кабел со Брзо Полнење 3.0 Адаптер Компатибилен Arlo Pro & Про 2 & Go, TYRONE Напојување и Микро Полнење преку USB Кабелот Водоотпорна (Надворешна/Внатрешна Упот?

Моќ Проширување Кабел со Брзо Полнење 3.0 Адаптер Компатибилен Arlo Pro & Про 2 & Go, TYRONE Напојување и Микро Полнење

DEN 266.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Не Полнете ја Батеријата не треба да го отстранете ја батеријата за да ја дополните, тоа може да се обезбеди долгорочна напојување,Со тоа,можете да ги споделите вашите Arlo камери континуирано напојување,континуирано работи,супер удобен и заштеда на време.Различни од дизајн на други продавници - Ние имаме развиено уникатен дизајн за Arlo Pro & Про 2 & Одат, Нашите производи не треба проблемот на " некомпатибилни со камерата ". 90 степени микро-USB глава designtilt агол plug - Работи совршено со сите видови на планината на пазарот, Направи камера ротација повеќе удобен и флексибилни.Лесно да се Инсталира - Вие само треба да го отворите задниот дел на микро USB заштитна маска и приклучок USB-кабелот во Arlo Pro / Pro 2 / Оди,лесен и удобен.Долг Кабел и Силна Напојување - му овозможува лесно да го приклучокот на полначот во електричниот штекер внатре или надвор од вашиот дом, дури и ако камерата е малку подалеку.

Особините