.

Салон Берберот Кејп ФОКС (4) Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер

Салон Берберот Кејп ФОКС (4) Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер

DEN 1855.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа мие добро и е добредојден прилог за давање на фризури. Поправи прилагодливи деколте на вратот.По употребата, ги фрли во машина за перење и нека го направи останатото.Тие се прилагодливи пластични прилепува кои се вклопуваат било вратот големина.Лесно да се чисти и суви брзо.Тие се 100% водоотпорни, дамка, отпорни и машина перат.УДОБЕН и ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕ : Добро миење ефект, лесно да се свитка и продавница.На кејп е совршен за коса за сечење, perming,боја,стил.Идеален за шампон, сечење и обликување.Прилагодливи вратот затворање дизајн се вклопува во necks на возрасните.Тоа лесно се опфаќа секој клиент со неговата голема големина.Тоа вклучува пораби во јамка за да се откажам кејп кога не е во употреба,како и прилагодливи Кука и Јамка затворање кој одговара на различни necks.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.Двете возрасни и деца може да се користи.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Ние гарантираме за да се обезбеди најдобар квалитет фризура крпа, Бричење Брада Лигавче. Прикачување на вшмукување чаша на огледало.Упатство за употреба (бричат) : 1.Салонот кејп престилка може да понуди подобра покриеност над облека и чевли. Започнете со прочешлување, така што сите на косата паѓа на престилка.Погоден за салон или домашна употреба.МАТЕРИЈАЛ : Нашата коса салон професионални shawl е направен од високо-квалитет полиестер, Ова губење на кејп се дише, издржлив, отпорен на вода и може да се ефикасни се задржи вашата облека суви и чисти.професионални салон кејп специјално дизајниран за Фризура, Боја на Косата, Перм, Нега, Употреба на Печени на Масло, стил на косата, фризерски за коса, боја, перм, салон за сечење, боење, салони за коса, barbers, косата стилисти, фризери, козметик, принцип козметичарите, шминка уметници, студио, перформанси, за домашна употреба, примена на козметички, чешла косата, бричење бради.Тоа ви овозможува да ја прилагодите на тај должина и чува косата надвор додека да се добива фризура.Нема повеќе да се грижи за коса бои, вода капе, шампон хаос и косата средување на целиот вашиот клиент?s облека. По завршувањето, олабави морон и истурете ја косата во лигавче во корпата за ѓубре.ПРИЛИКИ : Тоа е-мора да има ставка за секој barbershop.Оваа кејп е совршен за сечење, perming, боење, и стил.КАРАКТЕРИСТИКИ Материјал : 190 T полиестер ткаенини+СТП (водоотпорен) Големина : 140 * 165cm/ 55* 65 инчи Боја : како на сликата покажа Функција : Погоден за козметички салони, берберот продавници, семејства, Бричење Брада, итн.Само тресете коса исклучување по користи.

Особините