.

Haellun Мажите е Зима Руно Sherpa Наредени Sweatpants Активно Работи Jogger Панталони

Haellun Мажите е Зима Руно Sherpa Наредени Sweatpants Активно Работи Jogger Панталони

DEN 791.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Drawstring затворање.Материјал : Памук s Супер Топло Thicked Sherpa Наредени Harem Панталоните, ви донесе нова топло, удобно носење искуство, каде и да одите, носи тоа, никогаш не ќе биде студено во зиморничав зима, апсолутно соодветни за вас!.Повод : Лабава одговара дизајн за зголемена мобилност и одлично се вклопуваат,Идеален за трчање, пешачење, скијање и други активности на отворен спортски или само дневни секојдневен носат во есен/зима.Забелешка : Сите предмети се НИ ГОЛЕМИНА за избор, ве Молиме изберете во зависност од вашите вистински големина и личен избор.Миење на рацете нежно, Виси во сенка да се исуши.Материјал : Памук s Супер Топло Thicked Sherpa Наредени Harem Панталоните, ви донесе нова топло, удобно носење искуство, каде и да одите, носи тоа, никогаш не ќе биде студено во зиморничав зима, апсолутно соодветни за вас!Повод : Лабава одговара дизајн за зголемена мобилност и одлично се вклопуваат,Идеален за трчање, пешачење, скијање и други активности на отворен спортски или само дневни секојдневен носат во есен/зима.Забелешка : Сите предмети се НИ ГОЛЕМИНА за избор, ве Молиме изберете во зависност од вашите вистински големина и личен избор.Миење на рацете нежно, Виси во сенка да се исуши.Тоа е мора да се има во вашата гардероба, а исто така е Совршен Подарок За Пријател, Сопруг, Татко, Дедо, Дечко Или Семејството.Бренд име : Haellun.Стил : Случајни / Спорт / Атлетик.Големина Тип : Редовни Големина.Сезона : Пролет/Есен/Зима.Затворање : Повлечете На затворање.Пол : Мажи.

Особините