.

GHCXY Образовни Хоби Magnifiers, Висока Зголемување Накит Антички Идентификација рачен лупа 40 Пати High-Definition поведе со Светлина

GHCXY Образовни Хоби Magnifiers, Висока Зголемување Накит Антички Идентификација рачен лупа 40 Пати High-Definition поведе

DEN 820.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

40 X рачен лупа со Обложени Оптичка Леќа, Мулти-во Комбинација со Висока Прецизност Структура Засилување Ефект е Јасна и Остра.Оваа Зголемувачот е Совршен за Секој Кој Може Или да Имаат Поглед Прашање или Ако Едноставно Сакате одблизу Нешто Ќе Прочитате или Не.Нуди Високо Јасност да се Набљудуваат Мали Текстови, Делови, и Деталите на Страницата лупа Ви Помага Студија Мапи.Моќен Зголемување им Овозможува на Стареење Очи да Види Сложена Детали и парична Казна Отпечатоци со Неверојатна Јасност.Направени со Отпорен на Гребење, Shatterproof Јасно Оптички Одделение Објективи се Наменети за Пензионери, Студенти, Работници, Луѓе со Низок Визија Andular Дегенерација.Ве молиме Прочитајте ги Опис на Производот Внимателно.Пред да ја Купите, пишете Ми Ако Имате Било какви Прашања, Благодарам You Sold Директно од Производителот, Квалитетот и Safety Delivery : по Нарачка, Нашите Производи Ќе ви Бидат Доставени во Рок од 8-15 Days Brand : Производот Категорија : 40 Пати Hd Рачни Magnifier Main Огледало Зголемување : 40 Times Main Огледало со Дијаметар : 23 Mm Product Нето Тежина : 98 GLens Материјал : Оптичко Стакло Lens Frame Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Opening Големина : 106 * 30 * 28 Mm, Виткање Големина 60 * 30 * 28 Mm Delivery Време : Очекувани Приемот 10-15 Days Lighting Извор : Две Led Бела Светлина, Една Виолетова Light Power : Три Lr1130 Батерии (Не се Вклучени)Како да го Користите : Тоа е Многу Важно да се Користат Правилно.лупа Треба да Се Чува на Оддалеченост од Околу 0.5 Цм од Објектот.Окото Треба да Биде Околу 1 Cm Далеку од лупа.Вклучување на Бела Светлина, а Потоа вклучете Го Повторно.Се прилагоди Малку се Додека Тоа е Јасно.Постојат Повеќе Производи да Изберете од во Продавницата.Ве молиме да Одат до Продавница за Детали.Овој Производ Само Продава Зголемувачот, и Сликата Не Содржи Други Производи.

Особините