.

50 Парчиња Метал Книга Агол Заштитник

50 Парчиња Метал Книга Агол Заштитник

DEN 1269.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 0.1 x 0.6 х 0.6 инч.Се вклопува 2.6 mm дебелина книга.Пакет вклучувајќи : 50 компјутери книга агол заштитник.Може да се користи со различни книга scrapbooking.Заштита на животната средина, мала тежина, лесен за инсталација.Големина : 0.1 x 0.6 х 0.6 инч.Направени на животната средина легура.Пакет вклучувајќи : 50 компјутери книга агол заштитник.

Особините