.

6 Shot Чаша Фармацевт и Носителот на Диспензерот за Пополнување Течности Пополнување Течности-Снимки Фармацевт-Коктел Бар Фармацевт,Фармацевт со Слоганот Пиење Вин?

6 Shot Чаша Фармацевт и Носителот на Диспензерот за Пополнување Течности Пополнување Течности-Снимки Фармацевт-Коктел Бар

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Мала ЧАША ФАРМАЦЕВТ】Очила Виси Носителот/Превозникот Стои Багажник, Превозникот Caddy Алкохол Фармацевт, Пиење Игри за Коктел забава, да се Добие Партијата Почна Побрзо да пијат фармацевт со стојат пијат фармацевт со допрете алкохол фармацевт. 【МАТЕРИЈАЛ И КВАЛИТЕТ】Се истури во директна центар за да се обезбеди дури и дистрибуција во секој шут стакло!Направени од високо-квалитетни PP материјал, безбеден и еколошки пријателски, без било какви хемиски штетни супстанции, силна и корисни предмети, може да се користи за долго време. 【СРЕЌЕН ЧАС】Има некои пријатели во текот дека сакал да ја искористам снимки?Во потрага да се пополни повеќе снимен очила во исто време?Оваа 6 shot чаша носителот и превозникот ќе ви овозможи лесно да се пополни до 6 снимен очила одеднаш со вашите омилени пијалоци на избор и потоа го носат нив, сите во еден!. 【ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНА】Ова е практичен алкохол фармацевт држачот.Овој алкохол носителот ќе биде голем хит за време на празникот собир!Идеален избор за бар, отворен за јадење, кампување, божиќ, тема партија, роденден и др.【Лесен за Употреба】Може да се издаваат 2 или повеќе видови на вино лесно и брзо ; стакло може точно да се полнат со течност во неколку секунди; брзо ослободување механизам на 6 точење завршува овие функции.

Особините