.

Нерѓосувачки Челик Клипови SUS304 Соларни Земјата Монтажа голема Заграда Кабел Клипови За PV Систем на Монтирање на Сончеви Кабел Клип (Големина : 400 парчиња)

Нерѓосувачки Челик Клипови SUS304 Соларни Земјата Монтажа голема Заграда Кабел Клипови За PV Систем на Монтирање на Сончеви

DEN 2525.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Квалитетот Избор】Нашата жица кабел клипови се изработени од нерѓосувачки челик Има силна поддршка и специјални површински третман,голема отпорност на корозија, може да обезбеди подолг временски Мазна работ без било брус избегнува да оштетување на кабелот изолација. 【Безбеден и Сигурен】Добар помошник во PV модул жица за управување.Кабел клип е дизајнирано за да управуваат со една или повеќе кабел.Мазна работ без било брус избегнува да оштетување на кабелот за изолација; На бодликава дизајн на грбот се спречи клип од испаѓање по инсталацијата.Двојно компресија дизајн сигурно има соларни жици. 【Практични Апликации】Уредно фустани кабли на PV панел рамки или заедно монтажа канали. ★Ако наидете на проблем за време на процесот на купување, можете да не контактирате во било кое време преку е-пошта или користете го П Безбедност И Сигурност; Пакет : Соларна Кабел Клип 100/200/300/400 PCS.

Особините