.

LEONLITE 12-Pack ДОВЕДЕ Земјата Светла, 12V Пат Светла Wired, 4.5 W Низок Напон Пејсажи Осветлување, Умре-фрлија Алуминиум, 360LM 2700K Мека Бела, IP65 Водоотпорен за Дворот на Тревникот,

LEONLITE 12-Pack ДОВЕДЕ Земјата Светла, 12V Пат Светла Wired, 4.5 W Низок Напон Пејсажи Осветлување, Умре-фрлија Алуминиум,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅Се ФОКУСИРА НА КВАЛИТЕТОТ : Овој низок напон пејзаж светлина направена со трајни умре-излиени алуминиум материјал дава ова ДОВЕДЕ пат светлина одлична дисипација на топлина и на корозија-отпор, проширување на својот животен век за околу 50,000 часот. ✅ФЛЕКСИБИЛНИ ИНСТАЛАЦИЈА НАЧИНИ : низок напон земјата светло со cleated тешки-должност удел дизајн го прави лесен за надворешна земјата-монтажа.Опремени со отстранлив земјата прашање, светилка тело може да се користи сам. ✅СОВРШЕН LED ПАТ СВЕТЛИНА : На УЛ наведени кабелот за напојување, IP65 водоотпорен оценка и -13°F-140°F Работна температура нека ова отворено пат светлина, може да се користи за walkway, влез, двор, градина, цветните леи, палуба и повеќе. ✅УНИКАТЕН ДИЗАЈН : кружни светилка сопственикот е ниска висина овозможува да го скрие во тревата или грмушки.На замрзнатото леќа елиминира отсјај да им се овозможи да уживате во светлина.Само 4,5 W испорача 360lm осветлување ефект за да заличи вашето пејзаж. ✅ВНИМАТЕЛЕН УСЛУГА на КЛИЕНТИТЕ Се : 50,000 часот животниот век во голема мера го намалува честа замена.Вклучени 5-годишна гаранција гаранции за вашите права и придобивки на денот ќе се направи вашиот начин на купувачите, да им се овозможи да уживате во него, без да се грижите.

Особините