.

Памук Бебе Постелнина, Куче Тематските Прекривки Покрие Сет, Креветчето Постелнина за Бебешко Момчиња, Црвена

Памук Бебе Постелнина, Куче Тематските Прекривки Покрие Сет, Креветчето Постелнина за Бебешко Момчиња, Црвена

DEN 957.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Увезени. 100% Памук Бебе Прекривки Покрие Сет, 4 Парчиња.СЕТ ВКЛУЧУВА : 1x Прекривки Маска, 1x Рамен Лист, 2x Pillowcases.ДИМЕНЗИИ : ПРЕКРИВКИ ги ПОКРИЕ : 39" x 59" (100x150cm), РАМЕН ЛИСТ : 47" x 59" (120x150cm), Pillowcases : 13" x 17"(35x45cm).Препорачана Превозот преку Ups/DHL за САД/Канада/Австралија/Европа во 2-4 Дена.Ве молиме проверете ги димензии пред купување.Машина за миење одделно 105ºF или 40ºC, нежни циклус, не користете кајгана, не суво чистење, миење на внатрешноста, собори сува ниска топлина, железо на ниска топлина кога е потребно.

Особините