.

ninRYA Вода Тегови Сет на Две, Вода, Аеробик Вежба ЕВА Пена Гира за Базен, Фитнес Вода, Аеробик Терапија Вежбање, Водени Вежба Dumbells

ninRYA Вода Тегови Сет на Две, Вода, Аеробик Вежба ЕВА Пена Гира за Базен, Фитнес Вода, Аеробик Терапија Вежбање, Водени

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВОДНИ ФИТНЕС ОПРЕМА : вода тегови, направен од висок квалитет на ЕВА материјал, кој е ќе не апсорбираат вода или чип и супер брз сува, безбедно и заштита на животната средина.Обезбеди општа тренингот за вашиот коските, зглобовите и мускулите.НАМАЛАТ СТРЕСОТ ВОЗ - Овие водни тегови за базен може да се подобри горниот дел од телото, вклучувајќи оружје, abs, и долниот дел на грбот.Погодна за возрасни, деца, стари лица, постпартален бремени жени.Исто така, би можеле да бидат интересни играчки за вашите деца.ФИТНЕС АПЛИКАЦИЈА : Аква barbells се погодни за пливање базен, спа, фитнес вежби,салата класа trainging итн, добар избор за возрасни и деца за користење,и овие пена тегови, не треба да се користи како уред за флотација.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ДИЗАЈН - Лесно да се носат во мали тежини.Дизајниран со мека поместена зафат што голем чувствуваат и напор-помалку допир.Што ги прави најдобрите базен тегови за вежбање!.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Водни вежба dumbells се лесно да се носите во вашата салата торба, најдобар избор за божиќ,роденден и нова година подароци.Добиете целосно вежбање во базен, дури и ако во жешките летни!!.Опис : Материјал : ЕВА Пена Вкупна Должина : 270mm / 10.63" Пена Дијаметар : 150mm / 5.9" Среден квалитет ЕВА тегови нема да апсорбираат вода или чип и супер брзо се суши.Силата на вашиот горниот дел од телото, како и вашиот долниот дел на грбот за вкупно фитнес тренингот Погоден за базен, спа, фитнес вежби,итн Забелешка : Од големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Пакетот вклучува : 1 Пар Вода Тегови.

Особините